Blokları Yıkın - 51 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET

BLOKLARI YIKIN

4 / 5
Oynanma sayısı: 1776157
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Blokları Yıkın adlı oyun tamamen beceriye dayalı çok eğlenceli bir oyundur. Tek kişilik oynanabilen bu oyun istendiği takdirde sıra sıra olarak iki kişilik de oynanabilir. Turuncu bölgedeki oku bloklara doğru ayarlayarak sadece blokların yıkılmasını sağlamak oyunun en temel amacıdır. Mouse kullanılarak oynanan Blokları Yıkın, oyun ekranının sağ üst köşesindeki puana erişince bir sonraki bölüme geçer. Fakat ‘’Next’’ yazısı kaçırılırsa oyun devam eder ve kazanılan tüm puanlar düşmeye başlar. Bu durumda bölümün tekrar oynanması gerekir. Oyun ekranının altında bulunan ‘’Restart Game’’ butonuna basılarak oyun tekrardan başlatılabilir. 30 leveli bulunan oyunda amaç hep aynıdır ve oyun seviyesi arttıkça oyun zorlaşacaktır. Ücretsiz oynanabilir.
Blokları Yıkın oyununun yorumları
avatar üç
Yorumlar: 190
aysimil 11 yıl önce
bitiiiiismile
avatar bir
Yorumlar: 9
gris10 11 yıl önce
hizli bir bicimde sagli ve sollu 5 puanlik top ile hallet
avatar iki
Yorumlar: 35
hayalet_suvari06 11 yıl önce
28 içinse 5lik topla yukardan çarptır kaydır aşşa dogru kutu gibi yere düşmeden önce çıkmasını sagla 5 lik topla yapman lazım.
avatar iki
Yorumlar: 35
hayalet_suvari06 11 yıl önce
17 için sadece dengeyi saglamak önemli 5lik toplarla dengeyi sagalaya bilirsin 5 sag taraftan düşür 5 sol tarafdan böyle devam et ama çok seri olmalısın yoksa denge çabuk bozuluyor
avatar bir
Yorumlar: 3
draqonnn 11 yıl önce
Arkadaşlar 11 nası geçilcek :S yardım pls