STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Uncharted 4 Milyonlar Kazandırıyor!
Uncharted 4 Milyonlar Kazandırıyor!

Uncharted 4 Milyonlar Kazandırıyor!

Uncharted serisinin son oyunu Uncharted 4 10 Mayıs'ta piyasaya çıkmıştı. Hayranlarının büyük bir merakla beklediği oyun serinin son oyunu 'Bir Hırsızın Sonu' adlı oyunla ilk haftanın sonunda 2.7 Milyon satış rakamını geçerek yapımcılarının beklentilerini fazlasıyla karşıladı diyebiliriz. Playstation 4 için yayınlanan oyun, satış rakamlarıyla Kuzey Amerika'da en hızlı satış rakamına sahip olan PS4 1. parti oyunu olarak bir rekora da imza attı. Bu satış rakamı raflarda satılmayı bekleyen değil, aktif olarak oyunu alan ve oynayan kişi sayısını da ifade etmesi nedeniyle oldukça etkili bir veri olma özelliği de taşıyor.

Naughty Dog ekibi tarafından yapılan aksiyon, macera ve adrenalin dolu bir oyun olarak hazırlanan Uncharted serisinin son oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ülkemizde de Türkçe seslendirme seçeneğiyle piyasaya sürüldü. 

Kaynak: donanimgunlugu.com

8/10 (Toplam 642 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?