STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Shakes and Fidget Bedava Günlük Mantar
Shakes and Fidget Bedava Günlük Mantar

Shakes and Fidget Bedava Günlük Mantar

Shakes and Fidget yayına alındığı 2009’dan beri sürekli geliştirmeler ve oyunda sürekli yenilikler getirilen bir web tabanlı bir oyundur. Oyun tamamen ücretsiz olup oyunda daha hızlı gelişmeye sağlayan ürün ise “mantarlardır”. Mantarlar günlük görevlerden minimum 2 tane gelmektedir. Oyuna ilk başladığınızda ise hesap doğruluğunu yaptığınız anda 25 mantar oyun tarafından hemen hediye edilir.

 

Oyunda ne kadar hızlı ilerlemek istiyorsan o oranda mantar kullanmanı gerektiriyor. Gelişmelerin 100 enerji adı altında sürüyor ve günde 2 kere daha bu 100 enerjiyi tamamlayabiliyorsun. Fakat enerjini her seferinde doldurmak için 10 mantar harcaman gerekiyor. Yani günlük 20 mantar harcamasıyla tam güçte seviye atlamanız mümkün.

Bunun yanında oyundaki zindanlar, arena savaşları, klan savaşlarının kazanılması, klan zindanlarının kazanılması ve kalenizdeki Akademi seviyesine göre ekstradan tecrübe (experience) puanı kazanabiliyorsunuz.

Tabii burada sürekli saldırı yapabilmeniz mümkün değil. Her saldırı sonunda belli zaman beklemeniz gerekmektedir. Kazansanızda, kaybetsenizde bu istisna değişmiyor. Sadece yine belirtilen ücrette bir mantar ödeyerek bu bekleme süresini tek seferlik kaldırabilirsiniz. Tabii yenilemek için yeniden mantar kullanma hakkınız sınırsızdır.

Karakterlerde denge çok iyi kurulmuş gözüküyor. Sabit eşyalarınız yanında yan eşyalarınız ne kadar iyi ise her zindanı, her kullanıcıyı, kısacası herkesi yenebilmeniz mümkün. Tabii öncelik karakter seviyeniz ile ilgili. Aynı seviyedeki kullanıcıların birbiri arasındaki savaşlarda yenici kuvvet tamamen üzerindeki eşyalardan oluşuyor. Shakes and Fidget oyununu her kullanıcı için bu özellikleride daha hızlı elde etmesi için aylık olarak epic görev etkinlikleri ile desteklemektedir.

Etkinlikler her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri olmaktadır.

Altın etkinliği: Görevlerden fazladan altın kazanma.

Tecrübe etkinliği: Görevlerden fazladan tecrübe kazanma.

Mantar etkinliği: Görevlernden gelen mantar şansının artması.

Epic etkinliği: Dükkanlardan epic eşya çıkma olasılığının artması.

Güzel bir döngü ile ücretsiz mantar kazanıp, daha sonraki haftalarda biriktirdiğiniz mantar ve altınlar sayesinde dükkandan gelecek olan epic eşyaları ücretsiz olarak elde etme şansı yakalabilirsiniz.

Bu sayede rakiplerinize üstünlük sağlayıp Shakes and Fidget’te üst sıralara yerleşebilirsiniz.

8/10 (Toplam 645 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?