> > Paris Hilton'a Öyle Bir Şaka Yaptılar ki?
Rottweiler'ın yavrularını görenler gözlerine inanamıyor!

Rottweiler ile Terrier'in yavruları sizi şaşkına çevirecek!...

Satranç Oyna

Satranç Oyna

SATRANÇ OYUNU İLE KENDİNİZE ARTI KATIN

Çocukların ve yetişkinlerin vazgeçemedikleri oyunların başında gelen satranç, insanlara hem eğlenceli vakitler geçirtirken hem de beyin gelişimine büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Satranç özellikle çocuklar için oldukça etkili bir oyundur. Bu sayede çocukların matematik zekâlarının da gelişmesi sağlanabilir. Birçok okulda satranç ile ilgili derslerin verilmesi de bu yüzdendir.

Satranç oynamak sanıldığı kadar da zor bir oyun değildir. Verilen derslere düzenli olarak gidilip ve bunun üzerinde pratik yapılmaya başlandıktan sonra bu oyundan oldukça zevk alacak ve zamanınızı daha verimli geçirmenizi sağlayacaksınızdır. Bu oyun sayesinde ebeveynler ve çocukları daha güzel zaman geçirebilecekler. Dünya çapında da satranç oyunu ile ilgili çeşitli oyun günler yapılmaktadır. Bundan da anlaşılacağı gibi bu oyun dünya çapında nam salmış ve herkes tarafından bilinen, oynan ve oynanırken de zevk alınan bir oyundur.

Teknolojinin gelişmesi ile bu oyunu internette bulunan oyun sitelerinden de bulmak oldukça kolay olmaktadır. Ayrıca bu oyunu internetten isterseniz online olarak isterseniz de kendinizi geliştirmek için flash oyunları seçerek de oynayabilirsiniz. İnternette satranç ile ilgili olan pek çok kategori bulunmaktadır. Bunların içinden siz de beğendiğiniz ve ilginiz olan oyunu seçip oynamaya başlayabilirsiniz. Basit ve zor gibi çeşitli seviyeleri de bulunan bu oyunda siz de sevinize göre seçim yapabilir ve böylece de oynarken zorluk çekmeyebilirsiniz. 

 

Satranç Oynamak İçin Nelere İhtiyacım Var ?

Java Desteği olan bir internet tarayıcısı , satranç oynamak için yeterlidir .

 

 

9/10 (Toplam 18 oy)