STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Ramazan Oyunları
Ramazan Oyunları

Ramazan Oyunları

11 ayın Sultan'ı Ramazan hoş geldi sefa getirdi. Ülkemizde ve tüm İslam aleminde coşku ve sevinçle karşılanan Ramazan boyunca milyonlarca kişi için uzun yaz günleri boyunca oruçlarını tutarken zamanın biraz daha hızlı geçmesini sağlayacak birkaç oyun önerimiz ile sizlerleyiz. Aslında Ramazan denilince aklımıza ilk gelen geleneksel Orta Oyunları ve efsanevi kahramanlarından Hacivat ve Karagöz ve onların unutulmaz diyaloglarıdır. Fakat bu yazımızda Orta Oyunlarından ziyade hepimizin severek oynadığı geleneksel Türk oyunlarından Okey Oyunları ve birkaç da Mynet Oyun'un keyifli Tek Kişilik Oyunlarından Ramazan'a özel derlemelerimizden öneriler sunalım istedik.

1. MYNET ÇANAK OKEY OYUNU

Mynet Çanak Okey Oyunu

Mynet'in efsanevi Facebook Okey Oyunu olan ve milyonlarca okeysever tarafından severek oynanan Çanak Okey Mynet Ramazan'a özel sürprizleri, indirimleri ve ödülleri ile bu Ramazan boyunca da yıllardır olduğu gibi oruç tutanlar için vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacakları bir oyun deneyimi ile sizlerle..

Çanak Okey'i Facebook üzerinden olduğu gibi IOS ve Android işletim sistemine sahip telefon ve pad'lerinizden de oynayabilir, dilerseniz Facebook hesabınızla bağlanıp Facebook arkadaşlarınızla aynı okey salonlarında sohbet ederek veya yepyeni insanlarla tanışıp sosyalleşerek okey ve sohbet keyfini birarada yaşayabilirsiniz.

Facebook'ta Çanak Okey Oyna

Android'de Çanak Okey Oyna

IOS'de Çanak Okey Oyna

2. MYNET 101 YÜZBİR ÇANAK OKEY OYUNU

101 Yüzbir Çanak Okey

Mynet Okey tecrübesiyle hazırlanan ve 101 Okey oyununa Çanak ekleyerek heyecanı katlayan 101 Yüzbir Çanak Okey oyunu yine Facebook, IOS ve Android cihazlar üzerinden Facebook bağlantısı yapılarak veya misafir olarak bağlanarak 101 okey deneyimini sohbet ederek çıkarmak isteyenlerin bir numaralı tercihi diyebiliriz. İnternetsiz 101 okey oyunlarının aksine sosyalleşmek, sohbet etmek ve aynı zamanda okey 101 heyecanını yaşamak isteyenler için hızlı arayüzü, gerçekçi tasarımı ve birbirinden zorlu rakiplerin 101 okey masalarında vaktin nasıl geçtiğini anlayamacaksınız.

Facebook'ta 101 Okey Çanak Oyna

Android'de 101 Çanak Okey Oyna

IOS'de 101 Okey Çanak Oyna

3. MYNET TEK KİŞİLİK RAMAZAN OYUNLARI

Ramazan Davulcusu Oyunu

  • RAMAZAN DAVULCUSU OYUNU İnsanları sahura kaldırmak için sokaklarda gezerken karşılacağınız engelleri aşarak hediyeleri toplayacağınız bu oyunda amacınız köpeklere yakalanmadan ve engelleri aşarak davulunuzu çalmak ve insanları sahura kaldırmak, iyi oyunlar.. 

 

 

 

Ramazan Bilgesi Oyunu

  • RAMAZAN BİLGESİ OYUNU Ramazan ve İslam ile ilgili birçok sorunun geleceği bu oyunda, İslami bilgilerinizin ölçülmesi dışında, oyun kahramanımız sizlere en ince detaylarına kadar bilgi vermekten büyük keyif alacak, iyi oyunlar...

 

 

Ramazan Sofrası Oyunu

 

  • RAMAZAN SOFRASI OYUNU Bir yapboz oyunu olan bu oyunda Ramazan'la bütünleşmiş ve anılan birbirinden lezzetli yemeklerin yapboz şeklinde gelen parçalarını birleştirerek lezzetli bir Ramazan Sofrası kurabilir ve iftar için kendinizi haırlayabilirsiniz, iyi oyunlar...

 

 

Ramazan Balon Patlatma Oyunu

 

  • RAMAZAN BALON PATLATMA OYUNU Bildiğiniz balon patlatma oyunlarından farkı Ramazan'a özel bir tema ile balon patlatma oyunu oynamak isteyenler için keyifli bir oyun deneyimi sunan bu oyunumuzda herkese iyi oyunlar diliyoruz...

 

8/10 (Toplam 633 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?