STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Playerunknown's Battlegrounds Tanıtım Etkinliği
Playerunknown's Battlegrounds Tanıtım Etkinliği

Playerunknown's Battlegrounds Tanıtım Etkinliği

Nfinity Games’in Türkiye, Azerbaycan, Ortadoğu bölgelerinde servisini üstlendiği Dünyaca ünlü "Battle Royale Survival" türündeki bilgisayar oyunu Playerunknown’s Battlegrounds,(PUBG) 26 Mart 2017 Pazar günü saat 14:00’dan itibaren İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek tanıtım lansmanıyla birlikte oyun severlerin beğenisine sunuluyor. 

En sevilen Twitch ve Youtube yayıncılarının da katılacağı bu etkinliğe tüm oyun severler ücretsiz olarak katılabilecek. Bu özel etkinliğe katılan oyun severler sevdikleri yayıncılarla son teknolojiye sahip “Monster” Notebooklar ile birlikte oyun deneyimini tatmanın yanı sıra, düzenlenecek olan yarışmalar ile özel üretim PUBG t-shirtlerinden; PUBG Steam Kodlarına kadar çeşitli hediyeler kazanabilecek. 

Etkinlik alanında yalnızca PUBG değil, Nfinity Games’in servisini yaptığı Point Blank’in sezon turnuvasının büyük finali de gerçekleşecek. Bu turnuvayı kazanan takım Türkiye, Azerbaycan ve MENA temsilcisi olarak 50.000 Dolar ödüllü PBWC (Point Blank World Championship)’e katılmaya hak kazanacak.Gün boyu sürecek olan bu özel etkinliğe tüm oyuncular ücretsiz olarak katılabilecek.

 

Playerunknown’s Battlegrounds 23 Mart 2017 saat 18:00 itibariyle erken erişimle http://pubg.tamgame.com adresinden alınabilir.

#pubg

#thisisbattleroyale

8/10 (Toplam 760 oy)