STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Penaltı Oyunları
Penaltı Oyunları

Penaltı Oyunları

PENALTI ATMA OYUNLARI

Penaltı atma oyunları özellikle erkek çocuklarının arkadaşları ile birlikte internet ortamında en çok oynamayı tercih ettikleri oyunların başında geliyor. Dikkat ve strateji oyunları arasında eğlenceli olması ile de tercih ediliyor. Ses efektleri ile sanki gerçekten stadyumda takımız için penaltı atıyormuşsunuz hissi veren bu oyun, internet oyun sitelerinde oynanabilecek en keyifli oyunlardan bir tanesi. Kalecinin duruşuna göre atışınızı Mouse yardımı ile ayarlıyor ve tekrar Mouse yardımı ile şut çekiyorsunuz. Şutunuz gol olmaz ise üzülmeyin yeniden oyna düğmesi sayesinde oyunu tekrar tekrar baştan alarak oynayabilirsiniz. Yalnız gol atamadığınız zaman bütün stadyumun çıkarttığı sesten çok hoşlanmayabilirsiniz bu yüzden siz siz olun bütün şutlarınızı gole çevirmeye çalışın ki bütün stad Gol diye inlesin. Kaleciyi ters köşeye yatıran ve topu ağlarla buluşturan takımını bir üst lige taşıyan siz olursanız arkadaşlarının arasında ki havanız da bir o kadar yüksek olur çünkü Penaltı Atma Oyunlarına bu aralar rağbet biraz fazla. Arkadaşlarının bu oyunlarda aldığı puanları takip ederek yavaş yavaş oyunlara hazırlananlar şimdiden golleri bulmaya başladılar bile. Eğer ilk defa bu oyunu oynayacaksanız meraklanmayın oyun sitelerindeki alternatif Penaltı Atma Oyunlarının hepsini bir kere oynamayı denemek faydalı olabilir. Çünkü her biri ayrı bir zevk ve eğlence sunuyor. Tuttuğunuz takım veya favori takımınızla penaltıları gole çevirmek ve takımınızı şampiyon yapmak sizin elinizde. 

 

Penaltı Atma oyunu nasıl oynanır ?

İstediğiniz takımı seçin , SPACE tuşu ile topun sağa sola , yönü ve hızını ayarlayın . Mouse ile kaleci konumunda kurtarış yapabilirsiniz .

 

İyi Eğlenceler .

 

 

penaltı oyunları

8/10 (Toplam 1523 oy)