Xenotactic - 7 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET
Oyun > Flash Oyunlar > > Xenotactic

XENOTACTİC

4.5 / 5
Oynanma sayısı: 543840
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Start diyerek mynetin sizlere ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu harika oyuna anında başlayabilirsiniz. 6 levelden oluşan bu oyunun 1. Levelinden başlamanız gerekir. Diğer leveller kilitli ve onları açmak için levelleri başarılı bir şekilde geçmeniz lazım. Karşınıza çıkan 1. Levele tıklayarak hemen oyuna başlayabileceksiniz. Sağ üst kısımda olan silahlarınızı farenizin yardımı ile size ait olan alana doğru bir şekilde yerleştirmeniz gerekir. Silahlarınızı yerleştirdikten sonra send next wave diyerek örümceklerin yuvalarından çıkmasını sağlayın. Örümcekler yuvadan çıktıktan sonra silahlarınız otomatik olarak ateş etmeye başlayacaktır. Dilerseniz oyunu sol alt kısımda buluna pause butonu ile de durdurabilir daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler.
Xenotactic oyununun yorumları
avatar iki
Yorumlar: 25
dokan_1997 11 yıl önce
güzel bir oyun ama 2.leveli geçemedim daha :/
avatar iki
Yorumlar: 30
swx_slayer 11 yıl önce
6. bölümdeki level 72 yi 5. seferdir geçemiyorum artık sıkıldım iyice.. geçebilen biri olursa lütfen print screen yapıp resmini alsın bakalım ne yaptığına..
avatar iki
Yorumlar: 57
mkitapnur 11 yıl önce
Zevkle oynanacak bir taktik oyunu
avatar bir
Yorumlar: 7
cocein 11 yıl önce
25.000 altın/dolar herneyse olmadan bitmiyor 20.000 bile yetmiyor 45 tane d.c.a.\'yı kırmızı yaptığım halde 94-100 arası uçan yaratıkları durduramıyorumoyun bitimindede 3 can kalıyo smilesmilesmilesmilesmile
avatar bir
Yorumlar: 4
kntnc 11 yıl önce
6.bölum 81 level otesi yok