Xenotactic - 4 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET
Oyun > Flash Oyunlar > > Xenotactic

XENOTACTİC

4.5 / 5
Oynanma sayısı: 544841
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Start diyerek mynetin sizlere ücretsiz olarak sunmuş olduğu bu harika oyuna anında başlayabilirsiniz. 6 levelden oluşan bu oyunun 1. Levelinden başlamanız gerekir. Diğer leveller kilitli ve onları açmak için levelleri başarılı bir şekilde geçmeniz lazım. Karşınıza çıkan 1. Levele tıklayarak hemen oyuna başlayabileceksiniz. Sağ üst kısımda olan silahlarınızı farenizin yardımı ile size ait olan alana doğru bir şekilde yerleştirmeniz gerekir. Silahlarınızı yerleştirdikten sonra send next wave diyerek örümceklerin yuvalarından çıkmasını sağlayın. Örümcekler yuvadan çıktıktan sonra silahlarınız otomatik olarak ateş etmeye başlayacaktır. Dilerseniz oyunu sol alt kısımda buluna pause butonu ile de durdurabilir daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler.
Xenotactic oyununun yorumları
avatar bir
Yorumlar: 1
metallibo 11 yıl önce
80 küsürleri ben gördüm ama ondan sonra gelen uçakları ne yaparsan yap düşmüyo yaa...
avatar bir
Yorumlar: 1
nesgi 11 yıl önce
HİLE DERKEN? NESGİ@MYNET*** A GÖNDERİRMİSİN
avatar bir
Yorumlar: 5
armaganakgul 11 yıl önce
ben bitirdim ama hile ile; yoksa başka türlü bitmiyo, isteyene 100 lvl foto atarım
avatar bir
Yorumlar: 2
ssakd 11 yıl önce
ayhan.demirbas; mail adresini ver de sana 93 ün print screenini göstereyim. Sonra doğru söyleyeni yalancılıkla suçluyanları neresinden mikmeli onu tartışırız.
avatar bir
Yorumlar: 5
husuakyol 11 yıl önce
6. BÖLÜM LEVEL 82\'Yİ GÖRDÜM AMA SONRASI UÇUYOR HIZINA YETİŞİLMİYOR, BİRDE YANLIŞ YERE TIKLAYINCA PARALAR PUFF OLUYOR PARALAR PUF OLMASA BU OYUNU BİTİRECEM 1 SENEDİR UĞRAŞIYORUM AMA AZ KALDI BİTİNCE SİZE PRİNT GÖRÜNTÜSÜNÜ ATACAM. Beni beklemeye devam EDİN !! smile smile