Wheely'nin Macerası Oyunu - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET
Oyun > Flash Oyunlar > Beceri Oyunları> Wheely'nin Macerası

WHEELY'NİN MACERASI

3.6 / 5
Oynanma sayısı: 140868
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Wheely'nin yarışa gitmesi için önüne çıkan engelleri atlatmasında yardımcı ol!! 
Hem Macera, Hem Eğlence, Hem de Araba Yarışı Bu Oyunda
Günümüz flash oyunları ile birçok duyguyu bir arada yaşamak mümkün. İstediğiniz zaman istediğiniz yerlerde ulaşabileceğiniz oyun seçenekleri sayesinde boş olan zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilir size sunulan imkanlar ile her seferinde oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Her yaştan insan tarafından tercih edilerek oynanan bu oyunlar sizlere farklı deneyimler kazandıracak.

Wheely’nin Macerası
Eğer sizlerde araba oyunlarını seven biriyseniz bu oyun sayesinde hoş vakitler geçirebilirsiniz. Flash destekli araba oyunu sahip olduğu renkli arka plan ile sizleri eğlendirecek ayrıca çocuklarınız ile bile rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyun araba tutkunuza karşılık verebilecek. Hem oynarken düşündüren hem de eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan bu oyun sayesinde canınız sıkıldığı her an oyuna kolay bir şekilde erişerek rahatlık ile oynayabileceksiniz.

Nasıl Oynanır?
Oyuna ekrana çıkan play butonuna basarak başlıyoruz. Daha sonra oyunu ilk kez oynuyorsak yönergeleri takip ediyoruz eğer daha önceden oynamışsak ise kaldığımız levelden devam edebiliyoruz. İlk önce karşımıza minik kırmızı bir araba çıkıyor bize ok ile gösterilen ibareleri yerine getirerek arabayı hareket ettiriyoruz. Oynanan ilk bölüm bilgi verici nitelikte. Arabayı istenen yere hareket ettirmek için üzerine bir kez tıklamak yeterli hareket etmeye başladığında alt kolu çevirerek aşağı indiriyor ve yolu bulmasına yardımcı oluyoruz. Gittikçe zorlaşan bu oyun ne kadar basit gibi görünse de sizlere macera dolu dakikalar yaşatacak.