Tortuga Adası - 1 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET

TORTUGA ADASI

3.3 / 5
Oynanma sayısı: 51364
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Tortuga adası oyunu bir nevi gizemli ada oyunudur. Karakterimiz bir gün bir gemi ile ülkeler arası seyahate çıkar. Ülke ülke gezerler ama bir süre sonra açık denizde bir fırtına çıkar ve gemi batar. Herkes bir tarafa dağılır. Bizim karakterimiz ise bir araya düşer. Bir gün uyanır ve kendisini adanın sahilinde yatarken bulur. Hemen kalkar olan biteni anlamaya çalışır ama nafile. Sonra çevreyi araştırır. Ormanın derinliklerine iner. Ve bir kulübe bulur. Bu kulübenin içine girer. Burada bir papağan ile karşılaşır. İşte o andan itibaren serüven başlar. Kulübe ve ada bütünüyle gizemlidir. Ve karakterimiz bu gizemli adada yolunu bulabilmek ve kurtulmak için elinden geleni yapacaktır.
Tortuga Adası oyununun yorumları
avatar bir
Yorumlar: 7
adimdansanane 12 yıl önce
4-papağanın oraya git.tavandaki camın kenarında kanca var.kristali oraya tak.papağan hipnozolacak.kuruğundaki tüyden al.5-kavanozdaki ahtapotun yanına gel.biberi içine dök.kavanoz kırılacak.tüy ile gıdıkla kağıtverecek.onu al.orda şifre var.6-şifreleri sandığa gir.sandık açılacak7-içinde uyku spreyi var.onu ve altınları al.8-kapıya gel.diğer anahtar ile kapıyı aç .(kapının arkasında bir korsan var.)9-kapıyı anahtar ile açar açmaz uyku spreyini anahtar deliğinden sık.korsan uyuyacak veeee
avatar bir
Yorumlar: 7
adimdansanane 12 yıl önce
3-aynı yerdeki kapının yanındaki sütunun alt kısmında gizli bölme var onu aç.içinden ipe bağlıkristal çıkacak.onu al.4-papağanın oraya git.tavandaki camın kenarında kanca var.kristali oraya tak.papağan hipnozolacak.kuruğundaki tüyden al.
avatar bir
Yorumlar: 7
adimdansanane 12 yıl önce
2-kapının olduğu yere gel.duvarda asılı olan resimlerden ortadakinin yanında anahtar deliğivar.anahtarı oraya tak ve gizli kasayı aç.içindeki,harita,biber,altın lar,asılı olan anahtarıvs.al.duvarında sandığın diğer şifresi var.dikkat edin.
avatar bir
Yorumlar: 7
adimdansanane 12 yıl önce
-duvardaki büyük resimli haritaya gel.üstünde anahtar var. onu al.aynı haritada üç resim bir aradaolan yere gel ,yan tafarında sandınğın şifresi var.
avatar üç
Yorumlar: 225
delu_deli11 12 yıl önce
bun ne ya oynnmyo