Topları Birleştir - 27 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET
Oyun > Flash Oyunlar > Zeka Oyunları> Topları Birleştir

TOPLARI BİRLEŞTİR

4.4 / 5
Oynanma sayısı: 924780
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Mynet Oyun’un Zeka oyunları kategorisine ait Topları Birleştir oyununa hoş geldiniz. Oyuna giriş yapabilmek için “Continue” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından “Play” butonuna tıklamanız istenecek. Çeşitli levellerden oluşan bu oyunda, ilerleyebilmek için oyuna ilk levelden oynayarak başlamanız gerekmektedir. İlk leveli oynarken “Hint” bölümünden ipucu alabilir ve oyunu nasıl oynayacağınızı daha iyi anlayabilirsiniz. Her levelda amacınız aynı fakat zorluk dereceleri farklı olacak. Bu oyunda, yeşil bir topun kontrolünü üstleneceksiniz. Bu yeşil top hareket halinde olan bir top ancak etrafındaki engelleri sırayla kaldırdığınızda topun gidiş yönünü değiştirmiş olursunuz. “Mouse”unuzu kullanarak engelleri kaldırabilirsiniz. Yeşil top, alanda bulunan diğer yeşil kareye ulaştığında leveli bitirmiş olursunuz. İyi eğlenceler.
Topları Birleştir oyununun yorumları
avatar iki
Yorumlar: 80
nebahataygul 7 yıl önce
çünkü ben devam etmedim bik bak sen
avatar iki
Yorumlar: 80
nebahataygul 7 yıl önce
ondan sonra devam eder heralde etmezse yaz
avatar iki
Yorumlar: 80
nebahataygul 7 yıl önce
29 : önce ikinci küçük karedeki kırmızı topun alttaki üçgeni yok et o karşıya geçşin aradaki tahtanın üzerine düşssün. sonra üstteki küçük yeşili indir aşağıya sonra da yanda uzun kırmızı varya onun tahtasını yok et.
avatar iki
Yorumlar: 83
edwartcullen_2011 7 yıl önce
zorrrsmilesmilesmilesmilesmile
avatar bir
Yorumlar: 9
fuatbulut24 7 yıl önce
NİGAR_GÜVENÇ 29 u anlatırmısın....nıye hep kendini düşünüyorsun beni düşünmüyorsun.sen 29 u anlat 39 gelirsmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile