Tehlikeli Kamyon - 4 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET

TEHLİKELİ KAMYON

4.9 / 5
Oynanma sayısı: 88863
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Kamyonumuz oldukça hız makinasına dönüşmüş bir yaratık olarak bizlerin karşısına çıkmaktadır. Bu anlamda kendini bizlerin en fazla bağlı olduğu şeyle hızla buluşturan bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda bizleri kendine bağlayabileceği en önemli noktayı hız olarak belirleyen bir anlayışa sahiptir. Bu anlamda oldukça etkileyici bir tasarıma ve hıza sahiptir. Oyunumuzun en büyük özelliklerinden biride kendine verilmiş sıçrama özelliğidir. Oyunumuzun en büyük takviyelerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunumuzun en tır ile hız yapma keyfi bizleri fazlasıyla cezbedecektir. Bu anlamda oldukça etkileyicidir. Oyunumuzun en etkileyici özelliklerinden biride yön tuşları yardımı ve space tuşu sayesinde oldukça basit olan oynanabilme özelliğidir. Bu anlamda etkileyicidir.
Tehlikeli Kamyon oyununun yorumları
avatar iki
Yorumlar: 58
ahmetselman01 11 yıl önce
***smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile smile
avatar bir
Yorumlar: 7
makinisty 11 yıl önce
smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile çok mu? pisçok mu??????? hiç hüzel değillllll?????
avatar bir
Yorumlar: 9
arilop00 11 yıl önce
inat ettim gavurları gececem smilesmile
avatar bir
Yorumlar: 7
mex_yusuf_payne 11 yıl önce
kötüsmile