Savunma Hattı - 76 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET
Oyun > Flash Oyunlar > > Savunma Hattı

SAVUNMA HATTI

4.6 / 5
Oynanma sayısı: 1817576
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Play diyerek bu macera ve heyecan dolu oyuna sende hemen başlayabilirsin. Oyunda düşmanlarınız topraklarınızı elinizden almaya çalışırken sizlerde buna engel olacaksınız. Oyun içerisinde oldukça güçlü ve azimli zombi düşmanlar mevcuttur. Sağ tarafta seçenek kısmında bulunan askerlerinizi ve bombalarınızı en iyi yere yerleştirmeniz gerekir. Bunların yerleşmesini yaptıktan sonra yine sağ taraftaki bölümden next wave yazısına tıklayarak düşmanların çıkmasını sağlayın. Düşmanları daha çabuk öldürmek için bombaları ve adamlarınızı doğru yere yerleştirmeniz gerekir. Devamlı düşman çağırarak onları daha çok yok etmeye çalışın. Bu harika oyuna hemen tıklayarak ve ücretsiz oynayarak sizler de zamanınızı değerlendirebilirsiniz. İyi eğlenceler.
Savunma Hattı oyununun yorumları
avatar bir
Yorumlar: 24
privarcy1985 12 yıl önce
bugsy karedşim istersen sana teker teker hangi lvlde nasıl bir yol grafiği var anlatayım sen beceriksizsen biz ne yapalımsmile)
avatar bir
Yorumlar: 24
privarcy1985 12 yıl önce
kardeşim yeni rekor
avatar bir
Yorumlar: 7
bugsy17 12 yıl önce
bu sittim oyununu kapatıp açınca yeniden başlatıyo.. başlarım böyle oyuna 4 areayı geçmek için uğrşıyorum buırdakilerde sallıyo yok oyun bitirdim hadi lennnn.
avatar bir
Yorumlar: 3
ardaemre_shin 12 yıl önce
413313 REKOR GALİBA smile
avatar bir
Yorumlar: 7
t_u_n_a_h_a_n10 12 yıl önce
409014 xD rekor galiba smilesmilesmile