Rumble - 10 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET

RUMBLE

4.5 / 5
Oynanma sayısı: 287705
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Rumble oyunu ile sen de karşına gelen rakibini demir kutular altında bırakmaya çalış. Oyunda iki rakipte aynı yerde başlayacak fakat birbirlerini ittirerek birini ne zaman düşeceği belli olmayan kutuların altına sokmaya çalışacak. Eğer ki her iki savaşçı da orda iken demir düşer ve siz enkazın altında kalırsanız oyun tekrardan başlayacak demek oluyor. Rumble oyunu kazandığın her oyundan sonra daha da fazla zorlaşmaya başlayacaktır. Kademeli bölümleri olan oyunda sende stratejini ve hızını doğru şekilde kontrol etmelisin. Oyuncunun hareketleri ve gücü tam anlamı ile senin kontrolün dâhilinde olacaktır. Kendine güveniyorsan gel oyunu oyna ve kazanarak git.
Rumble oyununun yorumları
avatar bir
Yorumlar: 5
1903yunus2011 10 yıl önce
en güzel oyun bu dayı bu oyunu beğenmiyenin kalbi kırılsınsmile
avatar iki
Yorumlar: 83
lasmon123 10 yıl önce
smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile
avatar bir
Yorumlar: 1
olmuyor121212 10 yıl önce
smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile smile zaaaaa siz bu oyunumuuu oynuyorsunuzz XD smile smile smilesmilesmile
avatar bir
Yorumlar: 2
serikatil312 10 yıl önce
smile smile smile smile : : : ( smile :\'(
avatar bir
Yorumlar: 2
serikatil312 10 yıl önce
oyounnn süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çokkk güzelll birr dövüşş oyunuuuuu smile ): smile smile smile smile smile smile .) smile smile smile smile smile / smile)))))))))))))))))))