Mouse Savaşçısı - 5 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET
Oyun > Flash Oyunlar > Komik Oyunlar> Mouse Savaşçısı

MOUSE SAVAŞÇISI

4.1 / 5
Oynanma sayısı: 105564
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Mouse savaşçısı oyunu tam bir sanat oyunudur. Dövüş sanatlarının ustası olan savaşçı ok tuşuna çok sinirlidir. Bu yüzden onu yakalayıp alt etmek istemektedir. Ekranda yazılan yazılar yabancı olsa da oyuna girmek çok kolaydır. Oyuna girdikten sonra kare bir ekranda sürekli dolaşan usta savaşçı oyun faresini yakalamak istemektedir. Senin görevin ise onu ondan olabildiğince uzak tutmaktır. Yakalandığın anda oyun biter. Kaçabildiğin en uzun süre ondan kaçmayı başarabilmelisin. Klavyenin yanındaki fare yardımı ile onu hareket ettirebilirsin. Uzak durduğun her bir saniye boyunca puan hanene puanlar eklenmektedir. Mouse savaşçısı oyunu stratejik hesapları yapmanda sana yardımcı olacaktır.
Mouse Savaşçısı oyununun yorumları
avatar iki
Yorumlar: 36
omr4848 12 yıl önce
6000 yaptımmmmmmm smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile:smilesmilesmile: Dsmilesmilesmile:smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile smile
avatar iki
Yorumlar: 33
guide97 12 yıl önce
5629 yaptım.Her halde bunu geçenilen olmıyacak.Olursa yazsın buraya (Asla olmıyacak!smileAsla!smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile )
avatar bir
Yorumlar: 6
xerenx11 12 yıl önce
mausu ne yaptuını anladınızmı
avatar bir
Yorumlar: 6
xerenx11 12 yıl önce
yen i scor 635
avatar bir
Yorumlar: 6
xerenx11 12 yıl önce
529 yaptım