Lanetli Hazine - 24 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET

LANETLİ HAZİNE

4.6 / 5
Oynanma sayısı: 2088600
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Lanetli Hazine uzun süre keyifle oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Oyundaki görevimiz bize emanet edilen hazineyi korumak. Hazine sürekli ganimet elde etmek isteyen hazine avcılarının saldırısına uğruyor. Bizim amacımız hazineye giden yol üzerine çeşitli silahlar yerleştirerek hazineyi korumak. Oyunda üç farklı türde silah bulunuyor. Oyunu güzel kılan özelliklerinden biri ise her silahı her alana koyamıyor olmamız. Her silah türü kendine uygun alan özellikleri istiyor. Orman ve kayalık gibi farklı coğrafi özelliklere sahip alanlarımız var. Rakipler bazen sayıca çok kalabalık bir şekilde saldırabiliyor. Bu yüzden hazineyi başarıyla korumak için silahları koyacağımız yerleri doğru seçmeliyiz. En kritik noktalara silahları yerleştirerek düşmanlarımızı yok edebiliriz.
Lanetli Hazine oyununun yorumları
avatar dört
Yorumlar: 422
geceyolcusu43 10 yıl önce
iyi güzel smilesmilesmile
avatar bir
Yorumlar: 9
tumturak_tutturak 10 yıl önce
mücevherle yakın noktalara kalelerinini koyun.hayeletler gelemden önce de çıktıkları yollara en yakın noktalara undead kalelerinizi koyun.bu kaleler onların spsini alıyor diğer kaleler gibi ama bu arada onları bazen dondurarak hemen ölmelerini sağlıyor.iyi younlar kerkese.hayaletlerin sepsi ne kadar çabuk alınırsa o kadar çabuk farkediliyolar.
avatar bir
Yorumlar: 5
major404 10 yıl önce
demons meteor mastery i geliştirek kullan en güçlü hayaleti 5 vuruşt yok edebilirsin
avatar bir
Yorumlar: 5
major404 10 yıl önce
ateş topu ile
avatar bir
Yorumlar: 9
tumturak_tutturak 10 yıl önce
ya arkadaşlar ben size tüm skilleri en son seviyeye getirdim diyorum.etapların hepsini bitirdim ama brillint yapamaıyorum hayaletler yüzünden.hayaletler için bi teknik geliştiren varsa sölesin.