Kuzu Ailesi - 73 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET

KUZU AİLESİ

4.3 / 5
Oynanma sayısı: 5537916
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Kuzu Ailesi çok eğlenceli bir zeka oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda amacımız üç koyundan oluşan kuzu ailesinin engelleri aşarak yollarına devam etmesini sağlamak. Yönettiğimiz üç kuzu da farklı özelliklere sahip. Shirley en tombul kuzumuz, tam bir tüy yumağı. Shawn ise Shirley’den biraz daha kısa boylu ve hafif bir kuzu. En küçük kuzumuz Timmy ise yavru bir kuzu. Oyunda kuzuların farklı özelliklerinden yararlanarak karşımıza çıkan bulmacaları çözerek karşı kıyıya tüm kuzularımızı geçirmemiz gerekiyor. Oynamak için mause ile yöneteceğimiz kuzuyu seçmemiz gerekiyor. Bunu direkt olarak kuzunun üstüne tıklayarak, sağ üst köşeden ismine tıklayarak yapabilirsiniz. Kuzuları klavye üzerinde yön tuşları ile yönetebiliyoruz.
Kuzu Ailesi oyununun yorumları
avatar bir
Yorumlar: 4
nistelrooy1907 9 yıl önce
teşekkürleri bilahare isterim
avatar bir
Yorumlar: 4
nistelrooy1907 9 yıl önce
ama görüldüğü gibi bi atlama tahtası olarak kullanmadım. o tahtarevallinin en son ucuna shirleyi onun üstüne shaunu koydum daha sonra twwy le de üzerlerinden atlayarak karşıya geçip köprüyü kurdum smilesmilesmile
avatar bir
Yorumlar: 4
nistelrooy1907 9 yıl önce
12. bölümü çözdüm smile
avatar bir
Yorumlar: 12
beautiful2001 9 yıl önce
onikiyi bende çozemedim vallahismile
avatar bir
Yorumlar: 12
beautiful2001 9 yıl önce
9 bölüm:önce tranbolini en büyük kuzu ile dide kadar ittir ondan sonra en küük kuzuyu yönlendirerek yükselmesini bekle sonra üstteki lahanalarda n önce 1 yanaesini aşağı at sonra o kırmızı butonun olduğu yere gelince 2. lahanayı aşağı at.