Gizemli Tiyatro - 1 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET

GİZEMLİ TİYATRO

3 / 5
Oynanma sayısı: 90488
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Gizemli Tiyatro oyunu merak uyandıran bir hikâye içeriyor. Başlangıcından itibaren sizi akışına kaptıran bu hikâyede pek çok gizemli nesne bulunuyor. Bu nesnelerin tümü tiyatronun farklı yerlerinde sizin onları keşfetmenizi bekliyor. Gizemli Tiyatro oyununu farenizin sol tuşunu kullanarak oynayabilirsiniz. Oyunda biri süre kontrollü olan Timed Game ve diğeri süresiz olarak oynanabilen Regular Game olmak üzere iki mod bulunuyor. Oyunun başında bu modlardan birini seçebilirsiniz. Gizemli Tiyatro oyununda amacınız tiyatronun sahnesinde, kulisinde ve girişinde beliren siyah gölge benzeri gizemli varlığı ortaya çıkarmak. Bunun için işaretlerin sizi götürdüğü yere gitmelisiniz. Oyunda imlecinizi hareket ettirdiğinizde görünen kırmızı ok sizi gizemli nesnelere ve hedefe götürecek.
Gizemli Tiyatro oyununun yorumları
avatar bir
Yorumlar: 2
yarensev_159 10 yıl önce
smilesmilesmilesmilesmilesmile
avatar iki
Yorumlar: 26
kedikiz7211 11 yıl önce
fena degilsmile
avatar bir
Yorumlar: 5
haticenehir07 11 yıl önce
fena degilsmile
avatar bir
Yorumlar: 15
eray_boboo 11 yıl önce
girdiğinizde sağa girin ve birinci işare yerinde c\'ye benzeyen şeyi aşağı getirin, sonra ilerleyin ve sırayla 2. yerde X\'e benzeyeni aşağa getirin, 3\'de S benzeyeni, 4.\'de k ye benzeyeni ve tıklayın kapı açılıyo. zincire tıklayın halatı koparın sonra geri dönüp tam karşıdaki kapıyı açın ve oranında zincirini koparın oyun bitiyo. bu arada oyun içinde gereksiz yere tıklamayın canavar yakalıyo
avatar bir
Yorumlar: 15
eray_boboo 11 yıl önce
krikoyla sahnenin çıkışa doğru bi yer var ona tıklayın ve sahnenin perdesini açın. daha sonra sahnenin solundaki elektrik panosuna gidin ve 2, 4 ve 9 numaralı şalterleri açın, sonra heykel size bi tünel açıcak. tünel girmek için kadının eline mum ve çağmağı verin.