Dürbünlü Nişancı - 3 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET
Oyun > Flash Oyunlar > Hedef Oyunları> Dürbünlü Nişancı

DÜRBÜNLÜ NİŞANCI

3.7 / 5
Oynanma sayısı: 113781
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Oyuna ilk olarak “PLAY” ardından “Space” butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Hedef Oyunları kategorisinde bulunan “Dürbünlü Nişancı” oyununda bir nişancının kontrolünü üstleneceksiniz. Bu oyunda, sizden bir görev istenecek ve bu görev de istenilen kişiye ateş ederek, onu ortadan kaldırmak olacaktır. Dürbünlü silahınız ile hedefinizi izlemeye başlayacaksınız ve onu takip edeceksiniz. Hedefinize doğru zamanda ateş açmak için onu izlemeli ve ardından ateş açmalısınız. Hedefinizi yok edene kadar ateş açmaya devam etmelisiniz. Eğer görevinizde başarısız olursanız, oyunu yeniden oynamak zorunda kalırsınız. Görevinizi başarı ile tamamladığınızda ise, sonraki bölümlere de geçiş yapabileceksiniz. Size verilen bu keskin nişancılık görevini başarı ile tamamlayarak heyecan ve adrenalini en üstlerde yaşayabilirsiniz.
Dürbünlü Nişancı oyununun yorumları
avatar bir
Yorumlar: 1
ilker_35_5 11 yıl önce
misyon6
avatar bir
Yorumlar: 1
dj_alican_26 11 yıl önce
bitirdim
avatar bir
Yorumlar: 11
kadir_furta 11 yıl önce
oyunu bitirdim beee yaaasmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile biraz zor işte smilesmilesmilesmilesmilesmile
avatar bir
Yorumlar: 9
kanunsuzz001 11 yıl önce
açılmıyorki ßu oyun nasıl oynadınız siz anlamadım gitti :S:S:S
avatar bir
Yorumlar: 4
memolik_2010 12 yıl önce
misyon4 arkadad4şlarsmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile?smile smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile?smilesmilesmile: ?smilesmilesmile?smilesmilesmilesmilesmile.