Dünyanın En Zor Oyunu - 5 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET
Oyun > Flash Oyunlar > Macera Oyunları> Dünyanın En Zor Oyunu

DÜNYANIN EN ZOR OYUNU

4.6 / 5
Oynanma sayısı: 330662
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Bu oyunda sabrınızı ve refleks kontrolünüzü sonuna kadar sınıyoruz. Güvenli bir bölgede bulunan kırmızı kutucuğu sürekli hareket halinde bulunan mavi topların arasından hiçbir mavi topa değdirmeden diğer alanda bulunan güvenli bölgeye kadar götürmeniz gerekiyor. Bu arada mavi topların hareket bölgesinde bulanan serpilmiş altınları da toplamanız gerekiyor. Dikkatli bir şekilde kırmızı kutucuğu yönlendirip altınları toplayarak diğer güvenli bölgeye taşıdığınız da bölümü tamamlamış oluyorsunuz. Yön tuşlarını kullanarak oynayabileceğiniz oyunumuzda aşamalı olarak ilerleyip tüm bölümleri geçmeniz gerekecek. Bu hız ve dikkat isteyen oyunumuzda tüm altınları en kısa sürede toplayarak en yüksek puanları toplayın ve tüm bölümleri tamamlayarak oyunu kazanın.
Dünyanın En Zor Oyunu oyununun yorumları
avatar bir
Yorumlar: 1
satrancci95 12 yıl önce
kavunkarpuzerik arkadaşım ben de 23. bölümdeyim çok ama çok güzel bi oyun bence ve taktiği buldum sanırım. çark dönüş yönünü değiştirdiğinde içine giriyorsun ve sen de çarkla birlikte dönüyorsun sarı noktaları topluyorsun.
avatar bir
Yorumlar: 10
kavunkarpuzerik 12 yıl önce
bide inanmayanlar var bizamanlama oyunu ve 1o da zorlanan arkadaşlar en kolayı o aslında bi 23 e gelin o bi sağa bi sola dönen çarkı görün görüpte geçen varsa teknik taktik rica ediyorum..
avatar bir
Yorumlar: 10
kavunkarpuzerik 12 yıl önce
kastısmile
avatar bir
Yorumlar: 10
kavunkarpuzerik 12 yıl önce
23 çok fena kasıt hiç uğraaşmayınn
avatar bir
Yorumlar: 10
kavunkarpuzerik 12 yıl önce
18 heehehe