Anti Tower Defence - 2 Sayfa Yorum - Mynet Oyun
OKEY TAVLA SMEET
Oyun > Flash Oyunlar > > Anti Tower Defence

ANTİ TOWER DEFENCE

3.5 / 5
Oynanma sayısı: 223338
YÜKLENİYOR...
Facebook sayfamızı beğenerek tüm gelişmeler ve oyunlardan haberdar olabilirsiniz.
yön tuşları
YÖN TUŞLARI
mouse
FARE
Continiue ardında play the game diyerek bu macera dolu oyunu hemen oynayabilirsiniz. Tam 10 levelden oluşan bu oyuna ayırdığınız zamandan hiç pişman olmayacaksınız. Level 1’e tıklayıp ardından tekrar play diyerek hemen oyuna başlayabilirsiniz. Bu harika oyundaki amacınız sizin alanınıza dizilmiş silahlar ile yuvasından çıkan büyük böceğe ateş ederek öldürmek olacaktır. Size ait olan bölge de böceğin gitmesini istediğiniz yönü belirlemek için oklar mevcuttur. Fare yardımı ile okların üzerine sol tuş ile basarak böceğin ne tarafa gideceğine sizler karar verebilir ve çıkan böceği daha kolay bir şekilde öldürebilirsiniz. Bu harika oyunu sadece fare ile oynamanız yeterli olacaktır. Hemen tıklayın ve ücretsiz oynamaya başlayın.
Anti Tower Defence oyununun yorumları
avatar bir
Yorumlar: 10
can_firat 10 yıl önce
Arkadaslar bende 40 tane yerıne 257 tane schnell gecırdımö ama bolum bıtmedı sanırım son bolum ucu acık sanırım ondan dolayı bıtmıyor. Yanı son bolumde sınır yok.
avatar bir
Yorumlar: 2
muharremtuna1996 10 yıl önce
eee son bölümde 40 tane istiyo bn 194 tane Schnel ( en hızlısı ve pahalısı) olandan yooladm bitmedi $2.231.389 param kaldı ne yapçam ben ya smile
avatar bir
Yorumlar: 1
ceycey89 10 yıl önce
en son bölüm bitmio ya smile
avatar iki
Yorumlar: 57
mkitapnur 10 yıl önce
iyidir iyi
avatar bir
Yorumlar: 1
sade560 11 yıl önce
jh