STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Oyun Konsollarına Yeni Rakip: FUZE
Oyun Konsollarına Yeni Rakip: FUZE

Oyun Konsollarına Yeni Rakip: FUZE

Çinliler yeni konsol işine de attılar. Sony ve Microsoft’un piyasada hüküm sürdüğü Nintendo’nun ise pazar payı kapmaya çalıştığı yarışa Çin’den bir rakip geliyor. Çinli Fuze Entertainment, özellikle tasarımı ile çok tartışma yaratacak Fuze F1 adındaki konsolunu resmileştirdi.

 

 

Fuze Entertainment uzun süredir oyun dünyasının içinde yer alıyor. Hali hazırda Huawei, Nvidia gibi devlerden önemli yatırımları mevcut. Fuze F1 , dış tasarımı ile PS4 konsoluna, kontrolcüsü ile de Xbox One konsoluna benziyor.  Konsolun en önemli artıları:

-          HD Video kalitesi

-          Fotoğraf paylaşımını destekleyici özellikleri

-          Gmail ve Dropbox entegrasyonları

-          Farklı mobil araçlar için uyarlanmış mobil uygulamaları

-          Fiyatı

-          PC ve Mac için özel uygulama paylaşımları

Fuze F1 konsolunda 2.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci, 852MHz saat hızında çalışan bir grafik birimi, 4GB bellek ve 32GB ROM bellek mevcut. Ayrıca ilk incelemelerde, cihazda 500GB kapasiteli bir Seagate HDD sürücüsüne yer verilmiş. Bağlantı olarak HDMI, USB 2.0 ve Ethernet girişleri mevcut.

Hevesle bekliyoruz.  

 

 

Kaynak: donanimgunlugu.com

8/10 (Toplam 648 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?