STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > İki Kişilik Oyunlar
İki Kişilik Oyunlar

İki Kişilik Oyunlar

İKİ KİŞİLİK OYUNLAR 

                Birçok flash oyun oynadınız ve tek başınıza olmaktan sıkıldınız mı? Karşınızda gerçek bir oyuncu olsun mu istiyorsunuz? O halde iki kişilik oyunlar ile iki kat eğlence yaşama fırsatını deneyebilirsiniz. Arkadaşınla iddiaya girebilir, hatta turnuva bile yapabilirsin. En iyi kim görmek için iki kişilik oyunlar oynayabilirsiniz. Bu oyunlar alışkanlık yapıyor. Bir kere oynayınca insanın tekrar tekrar oynayası geliyor. En eğlenceli en rekabetli oyunlar iki kişilik oyunlar arasındadır. Yenilen pehlivan güreşe doymaz hesabı bu oyunları tekrar tekrar oynamak isteyeceksiniz. Kazandıkça zaferinizi kutlayacak, yenildikçe hırs yapacak ve tekrar tekrar oynamak için yanıp tutuşacaksınız. Arkadaşınızla beraber takım olabileceğiniz oyunlar da var. El ele vererek her türlü zorluğun ve savaşın hakkından gelebilirsiniz.

                İki kişilik oyunlar bilgisayara karşı veya arkadaşınıza karşı oynanabiliyor. Bu özellik sayesinde karşılıklı oynayacak bir arkadaş bulamadığınızda kendi kendinize oyunu oynayabiliyorsunuz. Veya arkadaşınızla oynamadan önce biraz alıştırma yaparak onu mutlaka yeneceğinizden emin de olabilirsiniz. İki kişilik oyunlar genellikle çok sarıyor ve hırs yaptırıyor. Başlamadan önce kendi kendinize sakin olmayı telkin etmenizde fayda var. Aksi takdirde bilgisayarınıza bir zarar gelebilir, aman diyelim. Birebir futbol oyunlarından araba yarışlarına, karşılıklı dövüş oyunlarından macera oyunlarına pek çok iki kişilik oyun seçeneği sizleri bekliyor. İki kişilik oyunlar ile çift katlı eğlence yaşamak için hemen başlayın.

 

 

10/10 (Toplam 12630 oy)