STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Hearthstone Bedava Pack
Hearthstone Bedava Pack

Hearthstone Bedava Pack

Hearthstone oynayanların en büyük sorunlarından biridiri kart destesi yani deck hazırlamak. Toplamda 9 karakter bulunan oyunda, karakterin kendi sınıflarına özgün kartlarının yanında herkesinde ortak kullanabileceği tarafsız bir kart destesi bölümüde vardır. Kısacası sayılamayacak düzeyde kart destesini Hearthstone’da hazırlayabilirsiniz.

Her kart destesi 30 adet karttan oluşmaktadır. Kart destelerinde istediğiniz kartın aynısından en fazla 2 tane olmak üzere minimum 15 farklı, maksimum ise 30 farklı kart ile oyunda oynayacağınız destenizi oluşturursunuz. Kartlarınızda bulunan beyaz, mavi, mor ve turuncu renkler ise o kartın “nadirliğini” temsil eder.

Beyaz: En çok bulunan, yani çok çıkma şansı olan kartlardır.

Mavi: Rare olarak adlandırılan ve her kart paketi açışında (kart paketleri 5’lidir ve oyun parası ya da gerçek para ile satın alınabilinir) 0 1 tane çıkma şansı olan karttır.

Mor: Epic olarak adlandırılır. Nadir olarak paketlerden çıkar.

Turuncu: Legendary yani efsanevi kartlar. “ÇOK” nadir olarak paketlerden çıkar ve oyuncuları oyunlarda inanılmaz üstünlük sağlayabilecek ve bir o kadarda sevindirecek kartlardır.

Bunların yanında bu kartların bir de “altın” versiyonları vardır. Özellikleri tamamen aynıdır fakat görsel olarak hareketlilikleri vardır.

Kartları elde etmek satın alma veya günlük görevleri bitirerek, belirli sayıda oyun kazanarak elde edilen oyun içi paranın harcanmasıyla ya da belirli görev ve etkinliklerden elde edilerek alınır.

Kartlarınız ne kadar fazla ise o kadar çok kombinasyon yapmakta özgürsünüz. Oyunun en iyi oyuncularının isimlerini arayarakta, o oyuncuların kullandığı karakter kart destelerini inceleyebilirsiniz.

Hearthstone oyunculara her hafta Tavern denilen ve her hafta 5 gün süren bir etkinlik sunar. Bu etkinlik her hafta içerik olarak yenilenir ve her hafta tüm oyunculara 1 oyun kazanması durumunda tamamen bedava Hearthstone deck (kart paketi) hediye eder. Her hafta Hearthstone oynayıp bedave deck’i kaçırmayın :)

8/10 (Toplam 651 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?