STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Euro Truck Simulator 2 indir
Euro Truck Simulator 2 indir

Euro Truck Simulator 2 indir

Euro Truck Simulator 2 indir 

 

Euro Truck Simulator 2 Oyunda İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda ve Polonya ülkeleri yani hemen hemen tüm Avrupa'nın karayolları ve 60'dan fazla şehir bulunuyor. Yollar ne kadar gerçekçi bir şekilde oyuna aktarılmış bunu bilemiyorum ama oyunda bulunan şehirlerin mimari yapıları son derece gerçekçi bir şekilde oyuna aktarılmış. Ayrıca Euro Truck Simulator 2 da  bulunan tüm tırlar da lisanslı; Scania'dan tutun, Volvo'ya veya Renault'a pek çok markanın tırı oyunda bulunuyor. Hatta bu tırları kendi kafanıza göre modifiye edebiliyor ve özelleştirebiliyorsunuz. Euro Truck Simulator 2' in  oynanışı da son derece rahat ve eğlenceli, klavye ve fare ikilisiyle rahatlıkla oynanabiliyor ama eğer iyi bir direksiyon sistemine sahipseniz işte o zaman oyunun tadından yenmiyor. Ama ister klavye ile oynayın, isterseniz de direksiyon sistemi ile oynayın yükünüzü geri geri giderek yerine bırakmak insanı çileden çıkarıyor (veya ben çok beceriksizim). Her tırın farklı bir sürüş deneyimi olduğunu da belirtmek istiyorum.

 

Euro Truck Simulator 2 oyununda Tek seferlik işlere başladığınızda her seferinde farklı yerleri keşfetme şansına da sahip oluyorsunuz ve her işte farklı bir tır kullanıyorsunuz. İş seçerken neye öncelik tanıyorsanız ona göre sıralayabiliyorsunuz işleri: mesafe, para gibi. Eğer tek seferlik işler yapmak istemiyorsanız bankadan kredi çekip kendi tırınızı alıp sürekli olarak o tırla çalışabiliyorsunuz.

 

Euro Truck Simulator 2'deki bir diğer özellik ise garajınız olması. Seviye atladıkça ve para biriktirdikçe garajınızı yükseltiyorsunuz ve içine daha fazla araç sığdırabiliyorsunuz. Ne kadar çok tırınız olursa o kadar çok işçiniz olur ve daha çok para kazanırsınız.

Euro Truck Simulator 2'deki özellikler saymakla biter mi bilmiyorum çünkü tır kullanırken arada bir yolu öğrenmek için göz attığımız harita bir nevi navigasyon sistemine dönüştürülmüş. Yolu daha iyi kavrıyorsunuz ve bu navigasyon sistemi üzerinden yardım çağırabiliyor, e-postalarınızı kontrol edebiliyor, yaptığınız işin özelliklerine, getirisine bakabiliyorsunuz ayrıca araçlarınıza çeşitli küçük donanımlar da eklemek mümkün. Bunların yanı sıra oyunda birçok lisanslı tır firması da bulunuyor ve bu tırlardan alıp oyunun keyfini ikiye katlayabiliyorsunuz.

 

Bu adresten  Euro Truck Simulator 2 yi indirebilirsiniz .

 

8/10 (Toplam 2886 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?