STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Bejeweled Oyna
Bejeweled Oyna

Bejeweled Oyna

Bejeweled Oyna

Bejeweled oyununda  60 saniyeniz var ve bu 60 saniyede çok iyi bir strateji kurup patlatabildiğiniz kadar taşı patlatmalısınız. Bejeweled oyunundaTaşlar infilak ettikçe alevler çıkararak parça parça dağılıyor ve yukarıdan yeni taşlar geliyor. Bejeweled oyununda bu patlamalar sonucu çıkan sesler ve görüntü efektleri o kadar etkileyici ki zaten kendinizi ayıramayorsunuz.

Taşların infilak etmesi (yani puan kazanmanız) için 3'lü, 4'lü 5'li olarak yan yana, alt alta sıralayabileceğiniz gibi, daha zor olan hem yan yana hem üst üste 3'lü (yani L harfinin iki çizgisinin de eşit uzunlukta olduğu biçimde) olarak da sıralayabilirsiniz. Tabi zor olanı başardıkça daha fazla puanlar kazanmaya başlıyorsunuz. Bejeweled oyununda Amaç da bu zaten.

Mücevher oyununda aynı renkli mücevherleri yanyana getirerek yok ediyor ve puanlar topluyorsunuz. süreniz bitmeden tüm mücevherleri toplamanız gerekiyor. Bejeweled mücevher avcılığı zamanı. şimdi oyna en yüksek puanı sende kazan.

 No Time limit' i seçerseniz süre sınırı olmadan oynuyorsunuz , Time limit ise süre sınırlamalı olan kısımdır .

8/10 (Toplam 2451 oy)