smeet
bedava oyun görseli 27
bedava oyun görseli 28
bedava oyun görseli 30
bedava oyun görseli 31
bedava oyun görseli 32
bedava oyun görseli 33
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
bedava oyun görseli 0
bedava oyun görseli 1
bedava oyun görseli 2
bedava oyun görseli 3
bedava oyun görseli 4
bedava oyun görseli 5
bedava oyun görseli 6
Bedava Oyunlar > gizli-obje > Yasak Sırlar: Uzaylı Kasabası Koleksiyoncu Sürümü

Yasak Sırlar: Uzaylı Kasabası Koleksiyoncu Sürümü

Bir TV şovu Nightingale'in çocuklarını zombiye çeviriyor - fakat bu, şehirdeki en tuhaf olay değil! Açıklanamayan olayları araştıran hükümet ajanı Clarissa rolüyle bu gizem fırtınasına dalın. Korkuyor musunuz? Yoksa bilinmeyene doğru cesurca adım atacak mısınız?

 Oyunu indir
640.2 Mb

37 kişi bunu oynuyor

Yasak Sırlar: Uzaylı Kasabası Koleksiyoncu Sürümü bedava oyna

Bir TV şovu Nightingale'in çocuklarını zombiye çeviriyor — fakat bu, şehirdeki en tuhaf olay değil! Açıklanamayan olayları araştıran hükümet ajanı Clarissa rolüyle bu gizem fırtınasına dalın. Onun gözünden Nightingale'de ipuçları arayacak, zorlu bulmacaları çözecek ve davayı çözmek için kasabalılarla konuşacaksınız. Her hareketiniz sizi parçalayıcı bir açığa çıkarışa yaklaştırdıkça, iki eşsiz saklı nesne oynanış tarzının tadını çıkaracaksınız: Günlüklerle diğer arkaplan ögelerini araştırmak ve macera oyunlarında yeni bir trend yaratan filmvari ara sahnelerin keyfine varmak. Yasak Sırlar: Uzaylı Kasabsı'nın Koleksiyoncu Sürümü; bir bonus bölüm, konsept sanatı, masaüstü duvarkağıtları ve adım adım tam çözümle birlikte gelir. Bu klasiğin özel sürümünü bugün tecrübe edin!

Yorumlar

 
İsim*
 
Email*
 
Yorum*
 
   
  * - zorunlu alanlar

Bu kategorideki tüm oyunlar

Yasak Sırlar: Uzaylı Kasabası Koleksiyoncu Sürümü oyununu bedava olarak indirebilmeniz için oyunun üstüne gelip yükle butonuna basmanız yeterlidir. Yasak Sırlar: Uzaylı Kasabası Koleksiyoncu Sürümü oyununu indirdikten sonra belirli bir süre dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
Oyunları sağlayan: Alawar Entertainment
Teknik Destek