abonelik
bedava oyun görseli 27
bedava oyun görseli 28
bedava oyun görseli 30
bedava oyun görseli 31
bedava oyun görseli 32
bedava oyun görseli 33
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
bedava oyun görseli 0
bedava oyun görseli 1
bedava oyun görseli 2
bedava oyun görseli 3
bedava oyun görseli 4
bedava oyun görseli 5
bedava oyun görseli 6
Bedava Oyunlar > gizli-obje > Simya Gizemleri: Prag Efsaneleri

Simya Gizemleri: Prag Efsaneleri

Şuan ki zamanda gizlenirken geçmişi ortaya çıkarın! Eva'ya kim olduğunu araştırırken rehberlik edin, dolambaçlı bulmacaları çözün ve tehlikenin ortasında aşkı bulmasına yardım edin. Çok güzel canlandırılmış ara videolar, engin ses işleri ve büyüleyici müzikler, Simya Gizemleri: Prag Efsaneleri sizi başından sonuna kadar cezp edecek!

 Oyunu indir
457.15 Mb

37 kişi bunu oynuyor

Simya Gizemleri: Prag Efsaneleri bedava oyna

Şuan ki zamanda gizlenirken geçmişi ortaya çıkarın! Eva Prag'a gelip mirasını talep ettiği zaman, genç kadın daha önce hiç tanıyamadığı ailesi hakkında bir şeyler öğrenmekten başka bir şey istemiyordu. Çok geçmeden, kendisi hakkındaki şok edici gerçeği öğrenirken aynı zamanda kötü bir komplonun içine düşer ve kendisini hayaletler ile dolu bir macerada bulur. Eva'ya kim olduğunu araştırırken rehberlik edin, dolambaçlı bulmacaları çözün ve tehlikenin ortasında aşkı bulmasına yardım edin. Çok güzel canlandırılmış ara videolar, engin ses işleri ve büyüleyici müzikler, Simya Gizemleri: Prag Efsaneleri sizi başından sonuna kadar cezp edecek!

Yorumlar

 
İsim*
 
Email*
 
Yorum*
 
   
  * - zorunlu alanlar

Bu kategorideki tüm oyunlar

Simya Gizemleri: Prag Efsaneleri oyununu bedava olarak indirebilmeniz için oyunun üstüne gelip yükle butonuna basmanız yeterlidir. Simya Gizemleri: Prag Efsaneleri oyununu indirdikten sonra belirli bir süre dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
Oyunları sağlayan: Alawar Entertainment
Teknik Destek