smeet
bedava oyun görseli 27
bedava oyun görseli 28
bedava oyun görseli 30
bedava oyun görseli 31
bedava oyun görseli 32
bedava oyun görseli 33
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
bedava oyun görseli 0
bedava oyun görseli 1
bedava oyun görseli 2
bedava oyun görseli 3
bedava oyun görseli 4
bedava oyun görseli 5
bedava oyun görseli 6
Bedava Oyunlar > zaman-yonetimi > Kurtarma Timi 3

Kurtarma Timi 3

Bir doğal afetin uyanışında anında ortaya çıkıp meseleyi hemen çözen profesyonel hayat kurtarıcıların ekibi Kurtarma Takımı'nın lideri olarak günü kurtarın! Hedefinize ulaşmak için en kısa yolu bulun, kaynaklarınızı iyi kullanın ve tüm başarımları açın. Oynaması kolay ama uzmanlaşması zor olan, eğlenceyle dolu Kurtarma Takımı 3, şimdilik en iyisi!

 Oyunu indir
49.55 Mb

44 kişi bunu oynuyor

Kurtarma Timi 3 bedava oyna

Bir doğal afetin uyanışında anında ortaya çıkıp meseleyi hemen çözen profesyonel hayat kurtarıcıların ekibi Kurtarma Takımı'nın lideri olarak günü kurtarın! Bir zamanlar sakin olan takımadaları hortum vurunca, belediye başkanı hemen insanları enkazdan çıkarması için Kurtarma Takımı'nı arıyor. Ama bir sorun var: Aç gözlü şişko kedi, bina yapım şartlarına uymuyor ve şehrin hazinesini hortumluyor, bu nedenle ekip halkı kurtarıp şehri tekrar normale döndürürken onun da gizli kalması gerek.

Enkazı kaldırmak, altyapıyı onarmak ve hasar görmüş binaları tamir etmek için strateji kullanın. Yiyecek, araçlar ve işlerinizi yürütmek için para toplarken kaynaklarınızı akıllıca kullanın. Ve tüm başarımları açıp altın madalyaları kazanmak için, oyunun 40 bölümü boyunca elinizden gelenin en iyisini yapın. Oynaması kolay ama uzmanlaşması zor olan, eğlenceyle dolu Kurtarma Takımı 3, şimdilik en iyisi!

Yorumlar

 
İsim*
 
Email*
 
Yorum*
 
   
  * - zorunlu alanlar

Bu kategorideki tüm oyunlar

Kurtarma Timi 3 oyununu bedava olarak indirebilmeniz için oyunun üstüne gelip yükle butonuna basmanız yeterlidir. Kurtarma Timi 3 oyununu indirdikten sonra belirli bir süre dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
Oyunları sağlayan: Alawar Entertainment
Teknik Destek