abonelik
bedava oyun görseli 27
bedava oyun görseli 28
bedava oyun görseli 30
bedava oyun görseli 31
bedava oyun görseli 32
bedava oyun görseli 33
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
bedava oyun görseli 0
bedava oyun görseli 1
bedava oyun görseli 2
bedava oyun görseli 3
bedava oyun görseli 4
bedava oyun görseli 5
bedava oyun görseli 6
Bedava Oyunlar > gizli-obje > Göl Evi: Sessizliğin Çocukları

Göl Evi: Sessizliğin Çocukları

Göl Evi: Sessizliğin Çocukları'nda geçmiş geleceği istila ettiğinde unutulmuş hatıralar su yüzüne çıkıyor! Saklı nesneleri bulun, bulmacaları çözün ve kendinizi hayal bile edemeyeceğiniz karanlık ve sonsuz yerlere götürmesine hazırlayın. Sadece zeki olanlar bütün bilmeceleri çözebilecektir ve sadece güçlü ruhlar sona kadar dayanabilecektir!

 Oyunu indir
480.95 Mb

44 kişi bunu oynuyor

Göl Evi: Sessizliğin Çocukları bedava oyna

Göl Evi: Sessizliğin Çocukları'nda geçmiş geleceği istila ettiğinde unutulmuş hatıralar su yüzüne çıkıyor! Kasvetli ve sisle örtülü bir gölün kenarında ve hikayenin merkezinde olan bu ev 15 yıldır boş durdu. Burada bir zamanlar yaşayan aileden geriye kalanlar bıraktıkları artıklar ve korkunç sırları ortaya çıkaran ev filmleri. Hayalet olduğu belli olan birinin işaret ettiğine göre, burada daha önce çocukluğunda yaşamış olan bir kadın ve nişanlısı, eski bir fotoğrafla başlayıp gizli bir odada biten bir gizemi çözmek için geri dönmüşlerdir. Sisle kaplanmış yerleri keşfetmeye çalışan ve gelinini maskeli bir yabancıdan kurtarmaya çalışan nişanlısına rehberlik edin. Saklı nesneleri bulun, sizi hayal bile edemeyeceğiniz karanlık yerlere götürecek bulmacaları çözün ve birleştirin. Sadece zeki olanlar bütün bilmeceleri çözecektir ve sadece ruhu güçlü olanlar sona kadar dayanabilecektir!

Yorumlar

 
İsim*
 
Email*
 
Yorum*
 
   
  * - zorunlu alanlar
25/08/2014
helen erdem
çok güzel görmediğim halde beğendim

Bu kategorideki tüm oyunlar

Göl Evi: Sessizliğin Çocukları oyununu bedava olarak indirebilmeniz için oyunun üstüne gelip yükle butonuna basmanız yeterlidir. Göl Evi: Sessizliğin Çocukları oyununu indirdikten sonra belirli bir süre dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
Oyunları sağlayan: Alawar Entertainment
Teknik Destek