abonelik
bedava oyun görseli 27
bedava oyun görseli 28
bedava oyun görseli 30
bedava oyun görseli 31
bedava oyun görseli 32
bedava oyun görseli 33
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
bedava oyun görseli 0
bedava oyun görseli 1
bedava oyun görseli 2
bedava oyun görseli 3
bedava oyun görseli 4
bedava oyun görseli 5
bedava oyun görseli 6
Bedava Oyunlar > gizli-obje > Dağdaki Tuzak: Anıların Köşkü

Dağdaki Tuzak: Anıların Köşkü

Karşılıksız bir aşkın 200 yıllık yalanlarının gömülü olduğu Ardennes Köşkü'ne hoş geldin. Bu unutulmaz yolda mekanların içini ve dışını keşfet, akıl karıştıran yapbozları çöz, zekice hazırlanmış saklı nesne oyunlarını tamamla, ipuçlarını topla ve meydan okuyan mini oyunların üstesinden gel!

 Oyunu indir
636.89 Mb

37 kişi bunu oynuyor

Dağdaki Tuzak: Anıların Köşkü bedava oyna

Karşılıksız bir aşkın 200 yıllık yalanlarının gömülü olduğu Ardennes Köşkü'ne hoş geldin. Tatile beraber gittiğin arkadaşın ortadan kaybolduğunda ve kalın bir çığ tabakası tüm iletişimi imkansız kıldığında yapacak tek bir şey vardır: kendi arkadaşını kendin bulman. Sen ve şok edici son arasında inanılmaz bir macera yaşayacaksın. Mekanların içini ve dışını, zekice hazırlanmış saklı nesne oyunlarını, akıl karıştıran yapbozları, ipuçlarını ve meydan okuyan mini oyunları keşfet. Oyun, ilerlemelerini bir günlüğe kaydedip yoluna ışık tutacak ipuçlarını sağlarken peşinde olduğun gizemin daha fazla farkına varacaksın. Bu unutulmaz yolda ilk adımını at ve Dağdaki Tuzak: Anıların Köşkü'nü indir!

Yorumlar

 
İsim*
 
Email*
 
Yorum*
 
   
  * - zorunlu alanlar
03/08/2016
serenaygs
ilgi çekici bi oyun bence sizde oynayabilirsiniz oyunu kuran kişi bunu okuyasa lanetli ada diye bişey yapabilirim fikrimi size suniyim dedim :)

Bu kategorideki tüm oyunlar

Dağdaki Tuzak: Anıların Köşkü oyununu bedava olarak indirebilmeniz için oyunun üstüne gelip yükle butonuna basmanız yeterlidir. Dağdaki Tuzak: Anıların Köşkü oyununu indirdikten sonra belirli bir süre dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
Oyunları sağlayan: Alawar Entertainment
Teknik Destek