abonelik
bedava oyun görseli 27
bedava oyun görseli 28
bedava oyun görseli 30
bedava oyun görseli 31
bedava oyun görseli 32
bedava oyun görseli 33
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
  • Ekran görüntüleri
bedava oyun görseli 0
bedava oyun görseli 1
bedava oyun görseli 2
bedava oyun görseli 3
bedava oyun görseli 4
bedava oyun görseli 5
bedava oyun görseli 6
Bedava Oyunlar > gizli-obje > Atlantiğe Yolculuk: Kayıp Kardeş

Atlantiğe Yolculuk: Kayıp Kardeş

Hızlı ve çoşkulu kardeşi bulmak için dünyanın çevresindeki yelkenli gezide Mia'ya katıl. Kardeşin izini bulmak ve gizemli bulmacayı çözmek için beş kıtanın üzerinde ve Atlantiğin altında tehlikeli denemelerle yüz yüze kalacaksın. Eğer bu yolda gidersen, senin seyahatin Dünya'daki en büyük gizemi çözmek için sana yardım edecektir!

 Oyunu indir
103.67 Mb

107 kişi bunu oynuyor

Atlantiğe Yolculuk: Kayıp Kardeş bedava oyna

Some people can afford to take it easy, but not Mia! She just graduated from college, but before she can celebrate, her adventurer brother Jack disappears while on another quest to solve the riddles of an ancient civilization! Now Mia must accompany their uncle, himself a renowned archaeologist and inspiration to the vanished Jack, on a round-the-world sailing trip to find her impetuous brother. Jack's trail will take our heroes across five continents and over and under the Atlantic to face dangerous trials and solve cunning puzzles. If they stay the course, their journey will lead them to solving the greatest mystery on Earth!

Yorumlar

 
İsim*
 
Email*
 
Yorum*
 
   
  * - zorunlu alanlar

Bu kategorideki tüm oyunlar

Atlantiğe Yolculuk: Kayıp Kardeş oyununu bedava olarak indirebilmeniz için oyunun üstüne gelip yükle butonuna basmanız yeterlidir. Atlantiğe Yolculuk: Kayıp Kardeş oyununu indirdikten sonra belirli bir süre dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
Oyunları sağlayan: Alawar Entertainment
Teknik Destek