STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Battlefield 1 Açıklandı – 21 Ekim 2016
Battlefield 1 Açıklandı – 21 Ekim 2016

Battlefield 1 Açıklandı – 21 Ekim 2016

 

Gerçek tarih temalı savaş oyunlarına olan yoğun talepleri dikkate alan sıradaki oyun stüdyosu EA oldu. Yeni Battlefield oyun severlerin artık gelecek temalı savaş oyunlarından çok şikayet etmeye başlamasıyla beraber, zamanda geriye dönüşün konuşulmaya başlandığı bir dönemde açıklandı. Oyunun ismi ise, 1. Dünya Savaşı’nı konu alması nedeniyle “Battlefield 1” olacak. Oyunun yapımcıları, 1. Dünya Savaşı’nın, modern savaş teknolojisinin başlangıcı olduğunu belirtiyorlar ve bu oyunla her şeyin başına dönmüş olmak istiyoruz diye ekliyorlar.

Battlefield 1’de modern savaş alanlarını konu alan oyunlardan alıştığımız uydular, roketler, jet uçakları, drone’lar, akıllı mermiler, uçan kaleler yerine; senaryoya odaklanmış ve dönemin silah teknolojisiyle oluşturulmuş bir oyun alanı olacak. Oyun motorunun da buna uygun olarak güncellendiği bilgisi verildi. Oyuncu kimi yerde süngü savaşı yaşamak zorunda kalacak, kimi alanda altı patlar tabancasına güvenmek durumunda olacak, bazı görevlerde süvari birliği ile birlikte düşman tanklarına karşı saldırıya geçecek, kimi noktalarda ise çift kat kanatlı pırpır savaş uçaklarıyla it dalaşına girmek zorunda olacak. İlk bakış sonrasında, oyun grafikleri de temaya uygun güzel bir tat bıraktılar ve anlaşıldığı kadarıyla EA, Battlefield 1 ile core oyuncu kitlesinin hoşuna giden bir oyun çıkarmış olacak.

Oyunun piyasaya çıkış zamanı ise 21 Ekim olarak açıklandı. Xbox One, PS4 ve PC platformlarında çıkacak olan oyun senenin ikinci yarısına doğru open beta sürecine de girecek. Battlefield 1’in, piyasaya çıkışından kısa süre sonra milyar dolar seviyesinde ciroya ulaşması bekleniyor.

 

Kaynak: donanımgunlugu.com

8/10 (Toplam 606 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?