STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Arkadaşlık ve Sohbet Oyunları
Arkadaşlık ve Sohbet Oyunları

Arkadaşlık ve Sohbet Oyunları

İnternetin hayatımıza girişiyle birlikte birçok işimizi internet üzerinden çeşitli web siteleri ve son yıllarda ise mobil uygulamalar üzerinden halletmeye başladık. Özellikle mobil cihazların yaygınlaşması ile birlikte bankacılıktan seyahate, müzikten eğlenceye birçok farklı uygulama Google Play Store ve App Store'da yerlerini aldı. Oyun sektörü de bu gelişmeleri oldukça yakından takip ediyor ve hatta birçok kez pek çok farklı kategoride teknolojinin gelişmesine öncülük ediyor diyebiliriz. Hal böyle olunca oyunseverler oynadıkları oyunlarda ihtiyaçlarına yönelik özellikleri de beraberinde talep ediyorlar. 

Özellikle sosyal oyun kategorisinde Türkiye'nin lideri Mynet Oyun da bünyesindeki bir çok oyunda hem oyun oynamayı hem de farklı insanlarla sohbet ederek arkadaşlık ve sosyal bir ortam kurmayı hedefleyen oyunseverler için bir çokf arklı seçeneği birlikte sunuyor. Sosyal ve online oyunların vazgeçilmezi tabii ki sohbet edebilmek ve yeni insanlarla tanışıp yepyeni ve sıcacık arkadaşlıklar kurabilmek çünkü yapılan araştırmalar gösteriyor ki gün içerisinde vaktimizi saatlerce mobil cihazlarımız ve telefonlarımızda geçiriyoruz ve zaman geçirirken oyun oynarken sohbet ihtiyacımızı da Mynet Oyun'un Smeet, Çanak Okey, 101 Yüzbir Çanak Okey, Okey Golden, Mynet Okey ve Mynet Tavla gibi klasik masa oyunları ve 3D arkadaşlık oyunlarında giderebiliyoruz. 

Bu yazımızda size oyun oynarken, online chat ve sohbet edebilme, online arkadaşlık oyunlarımız ve klasik Türk masa oyunlarının internetle buluşmasını sağlayan ve artık birer internet klasiği haline gelen Mynet Çok Kişlik Oyunlarından ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

MYNET SMEET OYUNU:

Mynet Smeet Oyna


Belli bir yaş üzeri bir çok Türk internet kullanıcısının bildiği ve severek kullandığı Mynet Sohbet servisinin kapanışıyla birlikte Mynet Oyun bünyesinde yerini alan ve Online 3D Sohbet ve arkadaşlık oyunu olan Smeet, kullanıcılarına sanal bir karakter yaratmalarını ve bu karakter ile çeşitli sanal mekanlarda yine kendi gibi karakterleriyle katılan diğer Smeet oyuncularıyla sohbet etme, arkadaşlık kurma imkanlarını bir arada sunuyor. Sezonlara göre değişen konseptlerde sanal odalar, mekanlar, cafeler gibi yerlerde sanal karakterlerin birbirleriyle iletişime geçebilmelerini sağlayan eğlenceli bir 3 boyutlu sohbet oyunu diyebiliriz. 

MYNET SMEET OYNA!

ÇANAK OKEY OYUNU:

Çanak Okey Oyna

Mynet Okey tecrübesiyle mobil cihazlarda ve Facebook üzerinden oynanabilecek bir okey oyunu olarak hazırlanan Çanak Okey, Türkiye'nin eğlencesi, ödülü ve sohbeti en bol okey oyunu olarak Facebook ve mobil cihazlarda milyonlara kişi tarafından severek oynanıyor. Oyun içerisinde VİP üyelik alarak ve Mynet Çanak Okey'in Facebook sayfasındaki sürpriz VİP hediyelerini yakalayarak Çanak Okey severlerle hem sohbet edebiliyor hem de okey keyfini doyasıya çıkarabiliyorsunuz. Normal okeyden tek farkı Çanak'ta biriken Mynet Lira'ları da Okey atarak oyunu bitirmeniz durumunda kazanıyor olmanız. Sizin gibi okey seven kişilerle sohbet ederek okey oynamak için artık 4 kişinin fiziki olarak bir arada olmasına gerek kalmamış oluyor. Dünya'nın neresinde olursanız olun Google Play Store veya App Store'dan Android veya IOS mobil telefon veya pad'lerinize Çanak Okey'i BEDAVA indirip, Okey oynayabilirsiniz. 

Facebook'ta Çanak Okey Oyna

Android'de Çanak Okey Oyna

IOS'de Çanak Okey Oyna

101 YÜZBİR ÇANAK OKEY OYUNU:

Özellikle gençler arasında oldukça popüler bir oyun olan 101 Okey'e Çanak ekleyerek bir ilke imza atan Mynet Oyun'un keyifli 101 oyununu hem Facebook üzerinden hem de mobil telefon ve chazlarınızdan BEDAVA indirip sohbet ve 101 keyfini bir arada yaşayabilirsiniz. Mynet Oyun tecrübesiyle hazırlanan ve milyonlarca kullanıcı tarafından sevilerek oynanan 101 Okey Çanak oyununun mobil verisyonlarına Facebook hesabınızla bağlanarak ister Facebook arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz ya da yepyeni 101 okey oyuncusuyla sohbet ederek ve belki de arkadaş olarak 101 okey'in keyfini istediğiniz her yerde çıkarabilirsiniz. Google Play Store, App Store veya Facebook'ta 101 oynayabilmek için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli.

Facebook'ta 101 Okey Çanak Oyna

Android'de 101 Çanak Okey Oyna

IOS'de 101 Okey Çanak Oyna

8/10 (Toplam 639 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?