STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Angry Birds Oyna
Angry Birds Oyna

Angry Birds Oyna

 Angry Birds Oyunu Oyna

Angry Birds Oyunu Oyna. Android’i Ünlü Yapan Sinirli Kuşları Artık Pc’nizdende Oynaya Bileceksiniz. Angry Birds Oyunu na  PLAY diyerek başlamalısınız ve 1. seviyeyi seçmelisiniz. Angry Birds Oyununda  yapmanız gereken ise mouse ile kızgın kuşları fırlatarak domuzcukları vurup, yok etmek. Angry Birds Oyununda Her bölüm için aynı kural geçerlidir.Angry Birds Oyunu Toplamda 20 bölümden oluşmaktadır ve her bölüm zorlaşan bir yapıya sahiptir. Angry Birds Oyunu Oynanış açısından kolay gözükmekte olan oyunda mouse sol tuşuna basılı tutarak ekranı sola ve sağa kaydırmanız, hedef almanız açısından daha kolay olacaktır. Angry Birds Oyunları Oyna.

 

Herkese İyi Oyunlar .

 

 

 

 

Angry Birds Yumurtaları aynı serinin farklı bir oyunu olarak gözümüze çarpıyor .

 

 

8/10 (Toplam 2826 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?