STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > Altın Avcısı Oyunu Oyna
Altın Avcısı Oyunu Oyna

Altın Avcısı Oyunu Oyna

DEFİNE MERAKLILARINA ALTIN AVCISI OYUNLARI

                Yer altından değerli taşları, mücevherleri veya birilerinin uzun zaman önce sakladığı şeyleri bulmak insanlara hep çekici gelmiştir. Merak duygusu ağır basan insanoğlu, bilmediği, merak ettiği gizem dolu şeylere hep çekilmiştir. Bunun oldukça eğlenceli bir yanı olduğundan günümüzde pek çok altın avcısı oyunu bulmak mümkün. Korsanların sakladığı hazinelerden doğal altına kadar pek çok türden altınların peşine düştüğünüz bu maceralarda kendinizi kaptıracaksınız. Bu oyunlarda özgürce altın peşine düşerek iyi vakit geçirebilirsiniz. Yolda önünüze pek çok engeller de çıkacak. Kimi zaman çölde, kimi zaman sahilde, kimi zaman mağaralarda, kimi zaman da denizdeki batık gemilerde altın  arayacaksınız. Tüm altın avcısı oyunları size eğlenceyi ve heyecanı garanti ediyor. Altın avı sırasında birbirinden farklı yaratıklarla karşılaşmanız da işten bile değil.

                Kepçe, kazma, kürek bir altın avcısının değerli ekipmanlarıdır. Çeşitli alet edevatlar ve detektörlerle, bazen de rastgele altın avına çıkabilirsiniz. Ne bulduğunuzsa oyundan oyuna değişiklik gösteriyor. Bazen de altın avcısı olarak madenlerde çalışmanız gerekebiliyor. Hemen hemen bütün altın avı oyunları fare ile tıklanarak oynanıyor. Bu oyunlarla çok kolay ve hızlı bir şekilde zengin olabilirsiniz! Bazı oyunlar biraz daha detaylı, altınlara ulaşmadan önce bazı görevleri tamamlamanızı isteyebiliyorlar. Birbirinden farklı senaryo ve çizimlerle yüzlerce altın avcısı oyunlarından en beğendiğinizi bulmak için hemen bir tanesini oynamaya başlayın.

 

 

altın avcısı oyunu oyna

8/10 (Toplam 2692 oy)