STRONNNG

ÖZET...

legend online oyna okey online oyna smeet online oyna tavla odası oyna
Türkiye’nin en iyi Okeycileri burada! Sen de hemen katıl! Mynet Okey masalarında Okey Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur!
Dahası da var:
-VIP Paketi ile kendine özel okey oyun odası açabilirsin.
-Süper Paket ile 2 kat puan kazanabilir, hem sohbet edip hem de özel mesajlaşabilirsin.
HEMEN OYNA
Türkiye burada Tavla oynuyor, sen de hemen katıl! Mynet Tavla odalarında dişine göre onbinlerce rakip seni bekliyor İster ustalarla, ister çaylaklarla Tavla Oyna, hem sohbet et, hem yeni arkadaşlıklar kur! Haydi, Mynet farkı ile sen de Tavla Oyna! HEMEN OYNA
abonelik
Mynet Oyun > Oyun Dünyası > 3 Boyutlu Savaş Oyunları
3 Boyutlu Savaş Oyunları

3 Boyutlu Savaş Oyunları

3D SAVAŞ OYUNLARI İLE TEHLİKENİN TAM İÇİNDE YER ALIN

                Televizyon ve sinemada oldukça revaçta olan 3D yani 3 boyutlu görsellik oyunlarda da yaygınlaşmaya başladı. Özellikle savaş oyunlarında dikkat çeken 3D teknolojisi ile çok gerçekçi ortamlar sağlanabiliyor. İyi bir kurguya sahip 3D savaş oyunları kullanıcıyı adeta içine çekerek tüm olayların içinde birebir yaşamasını mümkün kılıyor. Özellikle Türkçe dil desteği içeren 3D savaş oyunları ülkemizde oldukça popüler. Oyunu ekrandan takip ederken Türkçe ifadeler duymak olayın bizim için gerçekçiliğini artırmakla beraber kanımızı kaynatıyor diyebiliriz.

                Birbirinden çılgın karakterler ve süslü aksesuarların yanı sıra pek çok değişik alet edevatı da barındıran 3D savaş oyunları, genellikle fantastik bir konsepte sahip oluyor. Gerçek dışı olmasına rağmen gerçek gibi görünen bu oyunlardan bazıları grafikleri tam olarak görebilmeniz için 3D gözlük gerektiriyor. Bu gözlükler evde kolayca yapılabilseler de göz sağlığınızı korumak adına kaliteli bir gözlük edinmenizi tavsiye ederiz. Özellikle 3D savaş oyunları genellikle uzun süre oynandığından, gözlüğün kaliteli olması, taktığınız zaman bütün görüş alanınızı kapsaması ve burnunuzun üzerine iyice oturması önemlidir. Sadece 3D oyunlar için üretilen ve gözlüksüz de 3D keyfini yaşayabileceğiniz cihazlar da piyasada mevcut. Daha çok küçük boyutlarda olan bu tür cihazlar, bilgisayar ortamının vereceği heyecanı verebilir mi o ayrı bir tartışma konusu. Yine de 3D savaş oyunları hangi cihazda oynanırsa oynansın, kesinlikle vazgeçilmez bir eğlence aracı.

 

Yön tuşlarını ve w tuşunu kullanarak oyunu oynayabilirsiniz . W tuşu ile Silah değiştirebilirsiniz .

 

 

 

3 boyutlu savaş oyunu

8/10 (Toplam 1799 oy)


Bu oyunları oynadınız mı?